دومین نشست الکام‌استارز برگزار می‌شود

دومین نشست الکام‌استارز برگزار می‌شود

دومین نشست خبری الکام‌استارز با حضور دبیر کل سازمان نصر کشور و دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی ریاست جمهوری یکشنبه چهاردهم به صورت آنلاین برگزار خواهد ‌شد.
این نشست با هدف اعلام برنامه‌ها و جزئیات نحوه برگزاری ششمین دوره برگزاری الکام استارز و رویدادهای جانبی آن شامل الکام پیچ، پاویون شتاب و آوردگاه سرمایه برگزار می‌شود. در این نشست آقایان برات قنبری، دبیر کل سازمان نصر کشور، مهدی محمدی دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی ریاست جمهوری به صورت آنلاین سخنرانی خواهند کرد.
همچنین از دیگر سخنرانان این نشست مسئولان بخش‌های الکام‌پیچ، پاویون شتاب و آوردگاه سرمایه خواهند بود و آخرین جزییات برگزاری الکام‌استارز ششم را بازگو می‌کنند.
رقابت و جذب سرمایه‌گذاری بزرگترین رویداد جانبی نمایشگاه الکامپ یعنی الکام استارز امسال و با توجه به شرایط کرونا قرار است به صورت الکترونیکی برگزار شود.
ثبت‌نام متقاضیان برای شرکت در ششمین رویداد الکام‌‌استارز از ابتدای دی ماه شروع شده و تا امروز ۱۲ دی ماه ادامه خواهد داشت. سازمان فناوری اطلاعات و معاونت علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری دو حامی اصلی این رویداد هستند.
مجموع جوایز نقدی برای بخش الکام‌پیچ یا بخش مسابقه الکام‌استارز ۱۵۰ میلیون تومان است. از سمت معاونت علمی هم برای هر یک از استار‌ت‌آپ‌هایی که در الکام‌پیچ انتخاب شده‌ باشند تا سقف ۵۰ میلیون تومان به صورت مستقیم سرمایه اولیه در نظر گرفته شده است که این ۵۰ میلیون تومان مشروط به پذیرش در شتاب‌دهنده‌ها یا VCها خواهد بود. آوردگاه سرمایه هم با همکاری معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی یک سرمایه ویژه به نام «استارز اینوست» در نظر گرفته است. مجموع سقفی که برای بخش آوردگاه سرمایه از سمت صندوق نوآوری در نظر گرفته شده ۱۸ میلیارد تومان است. سازمان فناوری اطلاعات هم به عنوان یکی دیگر از حامیان این رویداد در قالب طرح‌های بوم‌واره و بوم سرمایه حمایت‌های مالی را برای تیم‌های حاضر در ششمین دور الکام استارز در نظر گرفته است.
از تمامی فعالان حوزه استارت‌آپی، کارآفرینی کشور و همچنین اصحاب رسانه دعوت می‌شود تا یکشنبه چهاردهم دی ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در این رویداد آنلاین شرکت کنند. برای حضور در این رویداد می‌توانید به آدرس Live647.videocake.ir ( شماره تالار ۶۴۷ و پین مهمان ۱۶۱۲۳۴) مراجعه کنند.
ششمین رویداد الکام‌استارز از ۲۹ دی ماه و برای مدت ۴ روز آغاز خواهد شد.